close

Cart

Cart

close

Booking

Please enter your name
Please enter your telephone
Please choose person number
Please choose the date
Please choose the time
Your booking is successfully sent
Something went wrong. Your booking was not send.
 
Tel: 423.266.1121
Email: sales@goodresto.com
 

For booking groups of twelve or more, please refer to our functions page

 
close
Monday - Friday
11:00 am - 23:00 pm
Saturday
11:00 am - 23:00 pm
Sunday
11:00 am - 23:00 pm
 
Tel: 423.266.1121
Email: info@enfescagdoner.com
 
Cart £0.00 0

30 Yıla yakın lezzet yolculuğumuzda tek hedefimiz ya daha iyisini sunmak ya da korumak!

Ustalarımız

“Nedir?”  “Bizim Sorumluluklarımız” Sofranıza her daim evinizin hijyenini,en taze sebzeler ve eti sunmak bizim başlıca vazifemiz olduğu kadar servis ve hizmetin kusursuz olması önemlidir. Bahçelerimiz ve otoparkımızı sürekli uygun durumda tutmaktan bütün kullanım alanlarını hijyen içerisinde tutmakta aslında bu işin bir parçası bizim için. Enfes lezzet tek başına pişirmek ve lezzetten geçmez bizim için. Hijyen güven huzur sağlamakta aslında bizim formülümüzün sihirli birer parçasıdır. Biz işimizi tutkuyla yapmayı severiz…

Firmamız kurulduğu günden bugüne güleryüzü ilke edinerek müşterilerine misafir hissi verebilmenin amacını taşımaktadır. Rahat etmeniz istekleriniz hızlı ve eksiksiz erişmesi lezzetlerin düşündüğünüzden farklı gelmemesi için azami gayret gösteririz. Bizde sürprizlere yer yok. Çünkü işimizi ve müşterilerimizi seviyoruz.

 BURSA’DA ENFES CAĞ DÖNER’İN İKİ DUAYENİ: SAİT VE FERHAT USTA
Ferhat ve Sait Usta; tam yedi yıldır, geçmişte çırak olarak başladıkları cağ dönerciliğini kendi işletmelerinde yaşatıyorlar.
Cağ döner deyip geçmemek lazım. Maharet ister, el pratikliği ister, etin lezzetlisinden anlayan ustalığı ister, tecrübe ister…
Enfes Cağ Döner’ in iki ustası Ferhat ve Sait Usta; 15 yaşlarındayken, Cağ Döner’i Bursa’da ilk yapan Artvinli Şadi Usta’nın iki çırağı olarak cağ dönerin inceliklerini keşfetmeye başlar.
Şadi Usta’nın yanında 12 yıl süren tecrübe ve eğitim kısmından sonra Ferhat ve Sait kardeşler; edindikleri maharetlerini döktürebilmek için Enfes Cağ Döner’i açmaya karar verdiler. Şimdilerde Bursa’da 7. yıllarını dolduran Ferhat ve Sait Usta; Enfes’in namının lezzetli ve aynı lezzeti koruyan bu tecrübelerinden geldiğini söylüyorlar.
İki kardeş olan Sait ve Ferhat Usta; Cağ döner işinde ise tam 22. yılındalar. Lezzet ve aynı tadı yakalamak için ustalık ve maharet bu işin şanından olsa gerek. Ferhat ve Sait Usta; Şadi Usta’larının izinde Enfes Cağ Döner’de nefis dönerler yapmaya devam ediyorlar.
Sait Usta’nın deyimiyle; başarılı bir işletmenin kuralı, aile olabilmekten geçiyor. Enfes, bir aile işletmesidir. Çalışanlar da bu ailenin birer parçasıdır.

 

Enfes Cağ Döner Hakkında

Değerli müşterilerimizin büyük bir özenle hazırlanan en kaliteli cağ dönerin tadını çıkarabilecekleri ferah, zarif bir ortam yaratmaya karar verdik.

© 2024 DRM Digital

Created with love by DRM

X