Ustamız Hakkında


Ustalarımız


Nedir?Bizim Sorumluluklarımız


Sofranıza her daim evinizin hijyenini,en taze sebzeler ve eti sunmak bizim başlıca vazifemiz olduğu kadar servis ve hizmetin kusursuz olması önemlidir. Bahçelerimiz ve otoparkımızı sürekli uygun durumda tutmaktan bütün kullanım alanlarını hijyen içerisinde tutmakta aslında bu işin bir parçası bizim için. Enfes lezzet tek başına pişirmek ve lezzetten geçmez bizim için. Hijyen güven huzur sağlamakta aslında bizim formülümüzün sihirli birer parçasıdır. Biz işimizi tutkuyla yapmayı severiz…

Firmamız kurulduğu günden bugüne güleryüzü ilke edinerek müşterilerine misafir hissi verebilmenin amacını taşımaktadır. Rahat etmeniz istekleriniz hızlı ve eksiksiz erişmesi lezzetlerin düşündüğünüzden farklı gelmemesi için azami gayret gösteririz. Bizde sürprizlere yer yok. Çünkü işimizi ve müşterilerimizi seviyoruz.Rezervasyon yaptır Lezzet için Hemen Ara

Bize telefonla da ulaşabilirsiniz


Ekibimizle Tanışın!Personellerimiz


Sait ve Ferhat Usta

Kurucularımız

NEFİS BİR LEZZET, BURSA'DA ENFES CAĞ DÖNER'İN İKİ DUAYENİ: SAİT VE FERHAT USTA
Ferhat ve Sait Usta; tam yedi yıldır, geçmişte çırak olarak başladıkları cağ dönerciliğini kendi işletmelerinde yaşatıyorlar.
Cağ döner deyip geçmemek lazım. Maharet ister, el pratikliği ister, etin lezzetlisinden anlayan ustalığı ister, tecrübe ister…
Enfes Cağ Döner' in iki ustası Ferhat ve Sait Usta; 15 yaşlarındayken, Cağ Döner'i Bursa'da ilk yapan Artvinli Şadi Usta'nın iki çırağı olarak cağ dönerin inceliklerini keşfetmeye başlar.
Şadi Usta'nın yanında 12 yıl süren tecrübe ve eğitim kısmından sonra Ferhat ve Sait kardeşler; edindikleri maharetlerini döktürebilmek için Enfes Cağ Döner'i açmaya karar verdiler. Şimdilerde Bursa'da 7. yıllarını dolduran Ferhat ve Sait Usta; Enfes'in namının lezzetli ve aynı lezzeti koruyan bu tecrübelerinden geldiğini söylüyorlar.
İki kardeş olan Sait ve Ferhat Usta; Cağ döner işinde ise tam 22. yılındalar. Lezzet ve aynı tadı yakalamak için ustalık ve maharet bu işin şanından olsa gerek. Ferhat ve Sait Usta; Şadi Usta'larının izinde Enfes Cağ Döner'de nefis dönerler yapmaya devam ediyorlar.
Sait Usta'nın deyimiyle; başarılı bir işletmenin kuralı, aile olabilmekten geçiyor. Enfes, bir aile işletmesidir. Çalışanlar da bu ailenin birer parçasıdır.
Enfes Cağ Döner'in pide ve lahmacunlarını siparişle almak için telefon numarası; 0224 362 62 00.
Rezervasyon için arayabilir, internet sitemizden de rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
ENFES CAĞ DÖNER'i yerinde tatmak isteyenler için adresimiz;
152 Evler, Eğitim Cd. No:9, 16300 Yıldırım/Bursa'dır